Онлайн навчання з публічних закупівель

Лекторка: Ірина Іваночко

«Онлайн навчання з публічних закупівель» – комплексна програма для уповноважених осіб із публічних закупівель, які прагнуть ефективно здійснювати закупівлі.

Д ата стартупрограми 11/11/2022

ФОРМАТ 2 модулі 2 дні (09:00-16:00)

Форма навчання Онлайн

Вартість – 2500 грн.

АУДИТОРІЯ ПРОГРАМИ

Онлайн навчання буде корисним для замовників сфери публічних закупівель, які здійснюють закупівлі товарів, робіт та послуг, в тому числі в умовах воєнного стану. Ефективним для осіб, які прагнуть стати уповноваженими особами з публічних закупівель (підготовка до успішного проходження тестування) та уповноважених осіб з публічних закупівель для підвищення кваліфікації (у сфері здійснення закупівель в умовах воєнного стану), юристів, економістів, керівників підприємств, установ і організацій, які проводять закупівлі.

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ

Модуль 1.

Дата 11/11/2022 Час (9.00-16.00)

Тема 1. Повноваження та функції уповноваженої особи. Основні вимоги документації та звітності щодо здійснення публічних закупівель

Тема 2. Закупівлі у час воєнного стану. Основні зміни положень Закону України «Про публічні закупівлі»

Тема 3. Види порядку проведення закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі та його очікуваної вартості.

Тема 4. Алгоритм проведення Спрощеної закупівлі

Тема 5. Алгоритм проведення Відкритих торгів (Відкритих торгів з публікацією англійською мовою)

Модуль 2.

Дата 12/11/2022 Час (9.00-16.00)

Тема 1. Особливості підготовки Тендерної документації на закупівлю товарів, робіт та послуг

Тема 2. Розгляд тендерних пропозицій, відхилення тендерних пропозицій у процедурі відкриті торги. Відміна торгів

Тема 3. Застосування Переговорної процедури закупівлі

Тема 4. Моніторинг закупівель уповноваженими органами

Тема 5. Відповідальність у сфері публічних закупівель: основні порушення законодавства із публічних закупівель

За результатами курсу Ви :

• здобудете навики підготовки звітної документації у сфері публічних закупівель;
  • на основі теоретичної складової отримаєте знання для проходження тестування уповноваженою особою;
  • здобудете навики визначення предмету закупівлі та визначення очікуваної вартості, проведення спрощених закупівель та відкритих торгів;
  • отримаєте навики організації успішних переговорів;
  • здобудете навики організації закупівель, зокрема в умовах воєнного стану та багато іншого.

📌 Формат курсу передбачає:

• онлайн-лекції (із постійним доступом до відеозаписів);
  • практичні кейси;
  • Q-A-сесії та чат-підтримку;
  • сертифікат про проходження курсу.

ПРО ЛЕКТОРА 🎓

практичний досвід у сфері публічних закупівель – 7 років,

місце роботи – Львівський національний університет імені Івана Франка,

к.ю.н., доцент; сертифікат уповноваженої особи з публічних закупівель, курси підвищення кваліфікації у сфері публічних закупівель.