Центр сертифікації знань іноземних мов. Oxford Online Placement Test

Oxford Online Placement Test – це машинний тест для онлайн оцінювання знань з англійської мови, розроблений в Університеті Оксфорда на основі Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR).

Це єдиний адаптивний машинний тест, який дозволяє оцінити Ваше розуміння граматичної частини та лінгвістичного наповнення текстів, що робить його одним з найнадійніших машинних тестів для оцінювання знань з англійської мови.

Oxford Online Placement Test складається із двох частин: Use of English (вживання слів, граматика, ідіоми) та Listening (розуміння мови на слух). Рандомний підбір завдань робить кожен тест унікальним. Тест перевіряється системою, що виключає вплив «людського фактора» при оцінюванні результатів.

Оскільки Oxford Online Placement Test є адаптивним, то система “підлаштовується” під Вас і вибирає рівень складності та кількість завдань у процесі іспиту. Виконується онлайн в межах 90 хвилин. Тест містить різні формати завдань: вибір правильного варіанту із запропонованих, пошук помилок в реченнях, заповнення пропусків словами, завдання True / False.

За результатами Oxford Online Placement Test можна підтвердити Ваш рівень володіння англійською мовою. Він буде корисним, якщо Ви плануєте навчатися за кордоном або працевлаштуватись у компанії, що працює на міжнародному ринку.

У рекрутингу тест використовується для визначення рівня володіння англійською мовою претендентів на вакансії. HR-менеджери міжнародних компаній користуються результатами Oxford Online Placement Test для контролю рівня володіння англійською мовою своїх співробітників, а тренінгові компанії складають корпоративні програми навчання англійської мови.

Сертифікат про складання Oxford Online Placement Test визнається МОН України для присвоєння вчених звань доцента та професора.

!!!Пропонуються двомісячні курси з підготовки до складання Oxford Online Placement Test!!!

Формат курсів: онлайн, двічі в тиждень ввечері, тривалість заняття 1 год 50 хв, вартість навчання 3 600 грн 

Складання тесту планується за попередньою реєстрацією:

  • 24 червня 2024 р.

Ціна: 1 500 грн.

Деталі за телефоном: 096-749-78-07

Реєстрація